MEDIMA-PL.pl - sprzęt stomatologiczny - dentystyczny
Partnerzy

Poniżej prezentujemy firmy z którymi współpracujemy oraz producentów których asortyment znajduje się w naszej ofercie ...


MAKROMED to lider wśród polskich producentów unitów stomatologicznych. Jest również głównym przedstawicielem na Polskę japońskiego koncernu NSK Nakanishi, drugiego obecnie co do wielkości producenta końcówek stomatologicznych na świecie.

 

 

 

NSK Nakanishi to Japoński producent sprzętu stomatologicznego. Nie ma chyba na świecie lekarza stomatologa który nie słyszał by o tej marce. Obecnie to drugi co do wielkości producent końcówek stomatologicznych na świecie. Od 1930 r. czyli od założenia jest to firma rodzinna której strategia oparta jest na wysokiej jakości wyrobów, poziomie usług i trosce o klienta. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kompletny asortyment tego wspaniałego producenta sprzętu stomatologicznego, między innymi: turbiny i kątnice których korpusy wykonane są z nierdzewnej stali bądź tytanu, piaskarki, skalery, mikrosilniki elektryczne i powietrzne jak również i do protetyki, urządzenia do endodoncji oraz chirurgii (fizjodyspensery, piezosurgery), niemal że wszystko dostępne z podświetleniem w technologii LED. W ofercie również pełen asortyment części zamiennych.

 

 

Planmeca to światowy lider w produkcji medycznych urządzeń prosto z Finlandii, które są wykorzystywane w wielu dziedzinach opieki zdrowotnej. W ofercie tego skandynawskiego producenta znajdują się jedne z najlepszych unitów stomatologicznych na świecie, wysokiej klasy cyfrowe aparaty punktowe dentystyczne, urządzenia do obrazowania 2D i 3D tzw. pantomografy panoramiczne, systemy CAD/CAM oraz oprogramowania.

 

Kontakt z nami
MEDIMA - PL

(pon. - pt. 07:00 - 22:00)
Tel.: +48 668 389 789
E-mail: medima@medima-pl.pl

Kontakt z nami

Copyright © 2012-2017 MEDIMA - PL | Wszelkie prawa zastrzeżone | Web & design by NITEX.sk